Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/anna-danielczyk/domains/med-rodzinna.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 74
Slider

O nas

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Małgorzata i Grzegorz Olizarowscy s.c. istnieje od 1999 roku. nasze placówki to:

Przychodnia Medycyny Rodzinnej ul. Zwoleńska 127, 04-761 Warszawa-Wawer

Przychodnia ‚POGODNA’ ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa-Wesoła

Przychodnia Medycyny Rodzinnej ul. Widoczna 9 – Niebawem otwarcie

Świadczymy usługi zdrowotne na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, co gwarantuje naszym Pacjentom uzyskanie pomocy medycznej ze środków publicznych – Pacjenci nie ponoszą kosztów związanych z gwarantowaną diagnostyką i leczeniem z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

Oferujemy Państwu świadczenia lekarza rodzinnego, lekarza pediatry, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, położonej środowiskowo-rodzinnej. Pacjenci Przychodni Medycyny Rodzinnej M. i G. Olizarowscy s.c. mogą korzystać ze wszystkich naszych placówek, a nie tylko w miejscu złożenia deklaracji (zapisu do przychodni). Takie rozwiązanie pozwala nam zaoferować dostęp do lekarza rodzinnego, lekarza pediatry, najczęściej w dniu rejestracji.

Dzięki zintegrowanemu systemowi dokumentacji medycznej nasz personel ma pełen dostęp do historii choroby pacjenta, niezależnie od miejsca i lekarza, u którego pacjent się leczył. Zapraszamy Państwa do zapisania się do naszych przychodni. Wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza/pielęgniarki/położonej podstawowej opieki zdrowotnej.

 Wszelkie prawa zastrzeżone ®

Skip to content